Првиот сопруг на Џенифер Лопез: Бракот со Бен Афлек нема долго да трае!

by Fokus 22:10
22:10

Првиот сопруг на Џенифер Лопез (53), Ојани Ноа (48) тврди дека латино дивата „сака да е заљубена“, но губи интерес откако страста во бракот ќе стивне, пишува Дејли Мејл. Тој верува дека бракот со Бен Афлек (49) нема да трае.

– На неа и на Бен им посакувам се најдобро, но не сум сигурен дека тоа ќе потрае. Џен сака да биде заљубена, но таа беше свршена шест пати. Бен е сопруг број четири. Бев сопруг број еден и таа ми рече дека сум љубовта на нејзиниот живот. Кога лежевме во кревет на првата брачна ноќ, таа рече дека засекогаш ќе бидеме заедно – изјави Ојани.

Поврзани новости