Приведени пет лица осомничени дека транспортирале кокаин и марихуана

by fokus 09:13
09:13

Пет лица се приведени под сомнение дека се дел од група која транспортирала кокаин и марихуана.

Случајот го потврди Министерството за внатрешни работи од каде најавуваат повеќе детали за подоцна.

Поврзани новости