Претседателот Иванов ќе се обрати во 17 часот на граѓаните

by fokus

Претседателот на Република Македонија, д-р Ѓорге Иванов, денеска – 7 декември 2018 година, петок, во 17:00 часот од Вилата Водно, ќе се обрати до македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија, соопштуваат од кабинетот на претседателот.

 

Поврзани новости