Прес конференција на министерот Агим Нухиу во 12,30 часот

by fokus 11:34
11:34

Денеска во 12,30 часот министерот за внатрешни работи, Агим Нухиу ќе одржи прес конференција во салата за состаноци во МВР за синоќешните случувања во Собранието.

Поврзани новости