Пренос во живо од седницата за избор на нова влада

by Fokus 12:46
12:46

Расправата за составот и програмата на новата влада чиј мандатар е претседателот на СДСМ, Зоран Заев продолжува денеска.

Гласањето треба да заврши најдоцна до 24 часот.

- Advertisements -

Следете го во живо преносот на овој линк

Поврзани новости