Премиерот Заев си направи селфи на прославата за НАТО

by fokus 23:00
23:00

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели неколку фотографии од атмосферата на прославите кои се оддржуваат во 15 града низ Македонија.

 

Поврзани новости