Премиерот Заев ќе се обрати до граѓаните на Македонија

by Fokus 09:55
09:55

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев денеска ќе се обрати до граѓаните и медиумите и ќе одржи прес-конференција.

Обраќањето ќе се одржи во Медија центарот на Владата со почеток во 12:00 часот.

- Advertisements -

Поврзани новости