Позната цената на билетите за мечот Португалија – Македонија

by Fokus

Фудбалската федерација на Македонија преку Mk Tickets, официјалниот партнер за продажба на билети започнува со продажба на билети за плејоф натпреварот Португалија – Македонија за пласман на Светското првенство во Катар 2022.

Билетите за клучниот натпревар кој носи пласман на СП, а ќе се одигра на 29. март во Порто, Португалија чинат по 820 денари, а може да се купат на следниот линк – ТУКА.

Поврзани новости