Пожар пепелоса куќа во Хиподром, сопственикот на печалба во Италија

by fokus 10:15
10:15

Синоќа околу 03.00 часот пожар избил во куќа на улицата „Жан Жорес“ во Хиподром, Гази Баба. Според Министерството за внатрешни работи куќата е целосно опожарена.

Од таму информираат дека нема повредени лица и причинета е само материјална штета. Сопственикот на куќата, 29-годишниот Емран Рамаданов, се наоѓа на работа во Италија.

- Advertisements -

 

Поврзани новости