Повреден новинарот Зоран Иванов

by Фокус 23:26
23:26

Новинарот Зоран Иванов бил тепан од страна на полицијата за време на протестот пред Влада и има здобиено полесни повреди, објави Нова ТВ.

Поврзани новости