Полициска акција во „Сингелиќ“, се бара дрога и оружје

by fokus 19:56
19:56

Веќе неколку час екипи на МВР вршат претреси во скопската населба Сингелиќ. Како што неофицијално дознава „Фокус“, полицијата трага по дрога и оружје.

Од МВР кусо не информираа дека акцијата е во тек, поради што повеќе детали ќе соопштат во текот на утрешниот ден.

- Advertisements -

Поврзани новости