Полицијата пронајде исчезнато девојче

by Фокус

Полициски службеници ја пронашле М.В.(16) од Радовиш, за која на 19.05.2023 нејзиниот татко Н.В.(42) пријави дека се оддалечила од домот.

Полицијата соопшти дека таа била предадена на нејзиниот татко.

Поврзани новости