Полицијата примила повик дека има бомба на Партизанска

by Фокус 20:05
20:05

Попладнево до полицијата стигнал повик преку кој е дојавено дека на булеварот Партизански одреди има бомба.

Како што објави ТВ 21, во моментов полициски службеници вршат проверки на лице место.

- Advertising -

По завршувањето на увидот се очекува МВР да излезе со подетални информации.

Поврзани новости