Полиција претепала маж пред неговата сопруга и дете поради паркирање

by fokus 12:18
12:18

Полиција во близина на Ријека претепала 35-годишен маж, нанесувајќи му тешки повреди.

Како што пренесуваат тамошните медиуми, тој се наоѓа во болница и неговата здравствена состојба не е воопшто добра.

- Advertisements -

Имено, тој бил претепан пред неговата сопруга и четиригодишно дете, наводно поради паркирање.

Поврзани новости