Починат кумановец пронајден близу бензинска пумпа во Скопје

by fokus 11:47
11:47

Р.Л. (40) од Куманово е пронајден починат вчера попладне во близина на бензинската пумпа на улицата „Кеј Димитар Влахов“ во Скопје.

Како што соопшти МВР, случајот во пумпата го пријавило непознато женско лице, а вработениот бензинската ја информирал полициската станица Гази Баба.

- Advertisements -

По наредба на јавен обвинител над телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

Поврзани новости