Почина помалиот брат на Шерон Стоун

by Fokus

Помладиот брат на холивудската актерка Шерон Стоун, Патрик Стоун, почина во неделата во Пенсилванија на 58-годишна возраст како последица на срцев удар, пренесува TMZ.

Патрик почина речиси две години откако неговиот син Ривер, кој го имаше со сопругата Таша, почина кога имаше 11 месеци од откажување на органите.

Поврзани новости