По една недела, исчезнатата 19-годишна скопјанка се вратила дома

by Fokus

Деветнаестгодишна скопјанка се вратила дома, откако претходно била пријавена како исчезната, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во Полициската станица Бит Пазар, З.Ш.(45) од Скопје  пријавила дека истиот ден во 09.00 часот, нејзината ќерка В.Ш.(19) сама се вратила во домот. Таа била пријавена за исчезната на 28.02.2018 година.

Поврзани новости