Пеплосани животинки по пожарот во Струга, вознемирувачки фотографии

by fokus 20:56
20:56

Вознемирувачки фотографии се споделуваат на социјалните мрежи, а за кои се тврди дека се направени по пожарот во Струга.

Фотографиите првично се објавени од Баки Шала кој им порача на потпалувачите:

- Advertisements -

„Вие кои ги палите планините и полињата, видете што им правите на кутрите животни.“

Поврзани новости