Пензионер почина кај Триумфална порта

by Fokus 12:00
12:00

Претпладнево, неколку минути после 11 часот, 84-годишен човек од Скопје починал во близина на Триумфална порта.

Од Министерството за внатрешни работи ја потврдија оваа информација за „Фокус“, додавајќи дека на човекот му се слошило, при што починал.

Јорданчо Цветаноски

Поврзани новости