Орав по гостувањето на Заев кај Латас: Балансирано медиумско известување???

by Фокус 21:00
21:00

Веднаш по гостувањето на лидерот на опозицијата Зоран Заев во вестите на Сител кај уредникот Драган Павловиќ-Латас, евроамбасадорот Аиво Орав на официјалниот Твитер профил напиша „Балансирано медиумско известување??? “.

еу

Поврзани новости