Ограбена болницата „Ремедика“

by fokus 14:06
14:06

Непознато лице од сеф во болницата „Ремедика“ во Скопје одзело околу 300.000 денари.

Како што соопшти МВР, кражбата била пријавена денеска во 09,10 часот од страна на болницата.

- Advertisements -

Увидот е во тек.

Поврзани новости