Објавено видео на „Тик Ток“ на кое двајца мажи му помагаат на мало дете да пука со пиштол

by fokus 16:57
16:57

На популарната апликација „ТикТок“ се појави видео на кое се гледа како мало дете пука со пиштол со помош на двајца возразни мажи.
Случката, според датумот на видеото е веднаш по полноќ, на новогодишната ноќ, а според неофицијални информации наводно се случило во тетовско.

Малото дете, со помош на возрасните мажи го држи пиштолот и испукува два пати.

- Advertisements -

Видото набрзо било симнато од апликацијата, но веќе било раширено низ социјалните мрежи.

Поврзани новости