Обезбедувач нападнал гостин во ноќен клуб

by Фокус 13:28
13:28

Дваесет и девет годишниот Б.П. во полиција пријавил дека вчера околу 04 часот, додека бил како гостин во ноќен клуб во село Марино, бил физички нападнат од обезбедувачот во локалот со иницијали Д.Н.

„Тој го удрил го во пределот на главата и лицето нанесувајќи му видливи повреди“, соопшти полицијата, која работи на расчистување на случајот.

Поврзани новости