Нормализирано водоснабдувањето на улицата „Драчевска“

by Fokus 19:39
19:39

Од Водовод и канализација известуваат дека денеска е саниран уличен дефект и водоснабдувањето е нормализирано.

„Ве известуваме дека уличниот дефект на ул. Драчевска бр.180 е саниран,  водоснабдувањето е нормализирано во 14:40 часот – се наведува во соопштението од претпријатието.

- Advertisements -

 

Поврзани новости