Нормализирано водоснабдување на две улици во Скопје

by fokus 14:24
14:24

ЈП Водовод и канализација информираше за нормализирано водоснабдување во Скопје.

„Ве известуваме дека дефектот на затворач ф-80 на улиците Васил Главинов/Партизански одреди е саниран. Водоснабдувањето е нормализирано на  18.03.2019 во 14:00 часот“, велат од ЈП Водовод и канализација.

- Advertisements -

Поврзани новости