Нормализирано е водоснабдувањето во населба Лисиче

by fokus 15:15
15:15

ЈП Водовод и канализација информираше дека е саниран дефектот на улицата Тодор Чангов 7.

„Ве известуваме дека уличниот дефект на ул.Тодор Чангов бр.7 во населбата Лисиче е завршен и водоснабдувањето е нормализирано во 14:20 часот“, велат од ЈП Водовод и канализација.

- Advertisements -

Поврзани новости