Нора Шаќири стана мајка: Добредојде сине мој Ијан

by Fokus 13:58
13:58

Водителката Нора Шакири на својот фејсбук профил објави дека стана мајка.

Таа и нејзиниот сопруг Марко денеска станаа за првпат родители.

- Advertisements -

„Добредојде сине мој Ијан“, напиша Нора.

Поврзани новости