Не го пропуштајте најголемиот шопинг утре во Скопје Сити Мол !

by fokus 13:35
13:35

Утре (петок) Skopje City Mall ќе биде местото кое љубителите на шопингот сигурно нема да го одминат. Од 10 часот продавниците кои се дел од нашиот најголем трговски центар ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата Black Friday која веќе прераснува во традиција и на нашиот пазар.

Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените кои ќе се движат од -20% до -70%.

- Advertisements -

Водени од искуствата од претходните години, претставниците на Skopje City Mall велат дека очекуваат голем број задоволни купувачи кои ќе обезбедат сè што им е потребно од облека и бела техника за домот по одлични цени. Затоа, како новитет за оваа година најавуваат продолжување на Black Friday попустите во текот на целиот викенд, до недела, 27 ноември. Не го пропуштајте најголемиот шопинг настан за оваа година!

Поврзани новости