Наставничка ја нападнала директорката на училиштето

by Фокус 13:50
13:50

Наставничка во основното училиште во Зелениково вчера физички ја нападнала директорката на училиштето по претходна вербална расправа, информираа од полицијата.

Инцидентот се случил воколу 10 часот во ходникот на училиштето.

- Advertisements -

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости