Нападната вработена во кумановскиот Ургентен центар

by Fokus 21:27
21:27

Вчера во 16.05 часот во СВР Куманово, А.Д.(26) од Куманово пријавила дека во 14.55 часот, додека била на работното место во Ургентен центар, била физички нападната од едно лице, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости