На улица пронајдено безживотно тело на 27-годишен маж

by fokus 11:16
11:16

На улица во Прилеп вчера било пронајдено безживотно тело на 27-годишен маж, информираат од МВР.

-На 18.05.2018 година околу 20.50 часот во Прилеп на улица „Бистра планина“ бил пронајден починат Ј.Р.(27) од Прилеп. Извршен е увид на местото на настанот. По наредба на Јавен обвинител, над телото на починатиот ќе се изврши обдукција, велат од МВР.

Поврзани новости