МВР објави видео од борбата на безбедносните сили со терористите

by Фокус 18:37
18:37

Министерството за внатрешни работи на својот официјален Ју Тјуб канал објави видео од борбата на безбедносните сили со терористите, како и нивното совладување и апсење.

 

Поврзани новости