Мртва жена најдена на споредна улица во Гостивар

by fokus 11:53
11:53

Тело на жена со засега непознат идентитет утринава било забележано на една споредна улица во Гостивар, по што била повикана полицијата.

МВР информираше дека случајот бил пријавен утрово откако случаен минувач ја забележал жената како лежи неподвижна на крак од улицата „Иво Лола Рибар“.

- Advertising -

Увидот е во тек, а се работи и на утврдување на идентитетот на жената.

Поврзани новости