Мртов скопјанец пронајден во стан во Чаир

by fokus 15:55
15:55

Вчера попладне, 38-годишен скопјанец бил пронајден мртов во стан во Општина Чаир.

„На 12.02.2020 во 17.04 часот во Полициската станица Бит Пазар било пријавено дека во стан на ул.„Џон Кенеди“ во Скопје бил пронајден починат Е.З.(38) од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција“, информираат од МВР.

- Advertising -

Поврзани новости