Млад битолчанец починал во болница

by Fokus 16:19
16:19

Триесет и четиригодишен битолчанец починал на интерното одделение во Клиничката болница во Битола, информираа од МВР.

Според полицијата, трагедијата се случила вчера околу 11.20 часот. По извршениот увид, дадена е наредба да се изврши обдукција за да се утврдат причините за смртта.

Поврзани новости