Министерот Спасовски го покажа мерцедесот на Груевски пред јавноста

by fokus 13:21
13:21
Спасовски порача дека автомобилот кој чини 600 илјади евра е купен во време кога луѓето немаат за јадење, а полицијата нема униформи и основни услови за работа.
Фотографија А1ОН

Поврзани новости