Милошески по трет пат татко: Летам од радост!

by fokus 12:06
12:06

Антонио Милошески денсека по трет пат стана татко. Радосната вест Милошески ја сподели на фејсбук, каде што објави дека неговата сопруга Симона на свет ја донела нивната ќерка Михаела.

„Тато пресреќен, летам од радост, е дел од фејсбук сатусот на Милошоски.

Милошески има уште една ќерка и син.

- Advertising -

Поврзани новости