Миле Јанакиески и Кирил Божиновски завршија во Шутка!

by Fokus 07:54
07:54

Поранешниот министер за транспорт и врски, Миле Јанакиески и некогашниот генерален секретар на Владата на ВМРО-ДПМНЕ,  Кирил Божиновски, завршија во затворот во Шутка, дознава Фокус од сигурни извори.

Повеќе информации во текот на денот.

- Advertisements -

Поврзани новости