Маж починал откако паднал од балкон

by fokus 15:14
15:14

Педесет и дведоишниот охриѓанец Ѓ.Ч. починал на лице место откако вчера паднал од балкон во Скопје околу 20:50 часот на улицата „Методија Шаторлов Шарло“, известуваат од МВР.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт. Извршен е увид на местото на настанот, се работи на расчистување на случајот.

Поврзани новости