Маж од Скопје се фрлил од зграда

by fokus

Маж од Скопје вчера вечерта се фрлил од зграда, во засега неразјаснети околности и мотиви.

Скопјанката Б.Н. вчера околу 11 часот пријавила во полиција дека нејзиниот 55 годишен сопруг Ј.С. се фрлил од вториот кат.

Повредениот со возило на Итна медицинска помош бил пренесен на КАРИЛ

Поврзани новости