Малолетно девојче ја нападнало мајка си, и помогнал невенчаниот сопруг

by Фокус

На 21.05.2023 во 03.20 часот во Полициската станица Центар, 36-годишна жена од Скопје пријавила дека на 20.05.2023 во 21.00 часот нејзината малолетна ќерка физички ја нападнала, по што вонбрачниот сопруг на нејзината ќерка се обидел да ја нападне со остар предмет.

Од полицијата информираа дека преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости