Мајка-монструм од Америка: Ги обесила своите деца, а тврдела дека се самоубиле!

by fokus 16:54
16:54

Триесетишестгодишна Американка е обвинета дека ги обесила своите две деца во подрумот во Пенсилванија, пренесуваат медиумите од САД.

Шокантно е тоа што таа тврдела дека 4-годишното девојче и 8-годишниот брат извршиле самоубиство.

- Advertising -

Таа на 24-ти септември побарала помош, откако тврдела дека ги пронашла нејзините деца обесени во подрумот, а била приведена после два месеци.

 

Поврзани новости