Лукашенко го обра бостанот, ама буквално!

by Фокус 19:50
19:50

Последниот европски диктатор, белорускиот претседател Александар Лукашенко неделава се покажа во поинакво светло. Тој го обра бостанот, ама буквално го обра!

 

Поврзани новости