Љубиша Арсиќ: Лесно може да се открие кој ја нарачал фабриката за лажни лични карти

by Фокус 10:27
10:27

Новинарот на “Фокус” кој ја откри фабриката за лични карти, гостуваше во студиото на порталот НОВА каде говореше за неговите досегашни сознанија, како и за пропустите на Обвинителството за оваа афера, зошто има конфронтација со МВР, водено од СДСМ и дали следната инстанца за водење на овој случај треба да биде Катица Јанева?

Поврзани новости