Линк: Започнува пресот на СДСМ за петтата „бомба“

by Фокус 13:58
13:58

За кратко се очекува да започне прес конференцијата на СДСМ на која Заев продолжува да ги објавува снимените разговори. Денеска е на ред 5- та бомба.

Можност за проследување во живо на следниот линк

 

https://www.youtube.com/watch?v=WeEuBz752ig

Поврзани новости