Латас на распит во СЈО за затајување данок во случајот „Тотал“

by Fokus 12:14
12:14

Драган Павловиќ Латас, уредниик на Сител телевизја кој е осомничен во два случаи на СЈО, „Тотал“ и „Тревник“ денеска речиси час и половина  бил во Обвинителството, објави НоваТВ.

По завршување на распитот, тој излегол од задната врата на СЈО и со брзање се упатил кон неговиот автомобил.

- Advertisements -

Поврзани новости