Кучиња-скитници смртно растргнале повозрасен маж во Србија

by Fokus 22:09
22:09

Бизарна трагедија се случила денеска попладнево околу 15.30 часот во српскиот град Стара Пазова, откако било пронајдено тело на маж на 76 години во неговиот двор.

Според информациите од српските медиуми, после извршениот увид било констатирано дека смртта настапила откако го нападнале кучиња-скитници.

Поврзани новости