Куче каснало петгодишно дете на образ

by fokus 14:48
14:48

Вчера во 13:30 часот Ч.Ф.(33) од Скопје, пријавил дека на 25.05.2018 година околу 16,30 часот во село Идризово, неговиот пет годишен син бил каснат од куче-скитник во пределот на десниот образ.

Поврзани новости