Конгрес на СДСМ во ЖИВО

by fokus 12:22
12:22

Во скопскиот хотел „Александар Палас“ се одржува редовен конгрес на СДСМ на кој се очекува реизбор на актуелниот претседател Зоран Заев и на членови на Централниот одбор на партијата.

Поврзани новости