КОЛЕКЦИЈА И КАМПАЊА ЕСЕН/ЗИМА 2017

by Fokus 14:29
14:29

Најпознатата мултибренд продавница во регионот – FASHION&FRIENDS ја претставува рекламната кампања за есен/зима 2017 под наслов „ The grass is always green “.

Романтично бегство од градската врева, авантуристички дух и изглед како од соништата со доза на бунтовништво во контраст со окружувањето, совршено ја најавуваат претстојната сезона. Во кампањата се прикажани „must-have“ парчињата од светските познати брендови како Replay, Diesel, Guess, Desigual, NZA New Zealand, Scotch&Soda, SuperDry, UGG и останатите брендови од Fashion&Friends.

- Advertisements -

Поврзани новости